Przewodnik po systemie internetowych szkoleń

Witamy na Platformie Internetowych Szkoleń Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego!

W przewodniku znajdziesz szczegółowy opis dostępnych funkcji internetowej platformy szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, który pomoże Ci krok po kroku poznać wszystkie możliwości systemu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z obsługą systemu służymy pomocą pod numerem telefonu: +48 22 203 59 58 (czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16, faxu: +48 22 203 59 43 oraz adresem e-mailowym: szkolenia@ptfarm.pl.

 1. Rejestracja

  Aby zarejestrować się na Platformie Internetowych Szkoleń PTFarm, wejdź na stronę www.szkolenia.ptfarm.pl i kliknij zakładkę "Zaloguj" na stronie głównej. Następnie wybierz ikonkę "Rejestracja". Wypełnij dokładnie kwestionariusz – są to wszystkie potrzebne dane, które służą do wypełnienia certyfikatu ukończenia kursu, nie można zatem niczego pominąć. Jeśli jakikolwiek niezbędny składnik działu rejestracji został pominięty lub źle wpisany – system odmówi rejestracji i poprosi o uzupełnienie braków. Następnie zapoznaj się z regulaminem platformy (regulamin), zaakceptuj go, a następnie zatwierdź podane przez siebie dane ikonką "Zatwierdź".
  Po zweryfikowaniu podanych przez Ciebie danych przez pracownika Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, dostaniesz maila i będziesz mógł się logować do systemu.

  Rejestracja konta w serwisie

 2. Logowanie

  Aby zarejestrować się na Platformie Internetowych Szkoleń PTFarm, wejdź na stronę www.szkolenia.ptfarm.pl i kliknij zakładkę "Zaloguj" na stronie głównej. Następnie wpisz swoja nazwę użytkownika oraz hasło i wybierz ikonkę "Zaloguj".

  Logowanie do serwisu

 3. Przystąpienie do kursu

  Zalogowany do systemu użytkownik widzi dostępne w chwili obecnej kursy oferowane przez Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne. Po kliknięciu na dany kurs, wyświetli się szczegółowa informacja na jego temat. Żeby przystąpić do danego kursu, użytkownik musi opłacić kurs, uiszczając odpowiednią opłatę na konto PTFarm (Millennium S.A., 29 1160 2202 0000 0000 2770 0281). Wzorzec przelewu generuje się automatycznie gdzie uzupełnione są dane odbiorcy, numer rachunku odbiorcy, nazwa zleceniodawcy oraz tytuł przelewu, w którym napisany jest numer płatności oraz imię i nazwisko uczestnika.
  W etapie płatności za szkolenie użytkownik ma możliwość wydruku wzorca przelewu za pomocą przycisku "Drukuj".

  Kupon promocyjny
  W przypadku posiadania przez uczestnika kuponu promocyjnego, uczestnik przystępuje do kursu od razu, bez uiszczania za niego opłaty. Po wybraniu kursu pojawi się pole gdzie należy wpisać numer podany na kuponie.

  Płatność za szkolenie

 4. Test końcowy

  Po zapoznaniu się z treścią kursu (użytkownik może czytać treści kursu tyle razy ile potrzebuje – nie ma na to limitu!) użytkownik może przystąpić do testu końcowego, którego zaliczenie pozwoli mu uzyskać certyfikat oraz odpowiednią ilość twardych punktów edukacyjnych odpowiednią dla danego kursu. Test jest przygotowywany przez autora kursu na podstawie informacji w nim zawartych. W każdym teście określony jest dokładnie system jego rozwiązywania. Po rozwiązaniu testu uczestnik może od razu zapoznać się z jego wynikiem. Jeśli test został zaliczony wynikiem pozytywnym, uczestnik, drogą pocztową, na adres podany w formularzu rejestracyjnym, otrzyma certyfikat świadczący o ukończeniu kursu. Jeśli test nie został przez uczestnika zaliczony, uczestnik będzie mógł przystąpić jeszcze raz do tego samego kursu, po ponownym uiszczeniu za niego opłaty.

Życzymy przyjemnego korzystania z naszego serwisu!